Трете місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» 2021

диплом IIІ місце

IIІ місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті»

2 квітня 2021 року в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».

На конкурс було представлено 72 наукові роботи (89 студентів-авторів) із 36 закладів вищої освіти різних регіонів України.

Від УІПА та кафедри ІКТіМ у конкурсі брали участь студенти 4 курсу спеціальності 015 Професійна освіта (Комп’ютерні технології ) Анастасія Вікторівна Жирякова. Науковий керівник роботи – Громов Євген Володимирович, к.пед.н., доцент кафедри Інформаційних комп’ютерних технологій і математики.

Тема наукової роботи: «Система автоматизованого декодування результатів тестування за допомогою Google Form». Метою дослідження було – розроблення комп’ютерної системи декодування результатів тестування навчальних досягнень за допомогою Google Forms.

Анастасія гідно представила результати наукового дослідження, дала відповіді на питання журі конкурсу. За підсумками конкурсу Анастасія Жирякова посіла IIІ призове місце.

Вітаємо студентку та її наукового керівника з перемогою на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!