Всеукраїнський науковий форум «Адаптивні системи управління в освіті»

З 26 по 30 січня 2017 року на базі Української інженерно-педагогічної академії пройшов II Всеукраїнський науковий форум «Адаптивні системи управління в освіті» Школи адаптивного управління соціально-педагогічними системами, керівником якої є д.пед.н., професор, завідуюча кафедрою Менеджменту УІПА Єльникова Галина Василівна.

Всеукраїнський науковий форум проходив у режимі вебінару. Трансляція доповідей та виступів проходила на базі кафедри Інформаційних комп’ютерних і поліграфічних технологій. Кафедра неодноразово здійснювала технічну та організаційну підтримку форумів та семінарів Школи адаптивного управління, що дозволяє судити про високу технічну оснащеність аудиторної бази кафедри. Адже у роботі форуму взяли участь більше 20 навчальних та наукових установ. Постійним організатором таких вебінарів є учасник Школи адаптивного управління – Бондаренко Тетяна Сергіївна, к.пед., доцент кафедри Інформаційних комп’ютерних і поліграфічних технологій УІПА. Вона активно застосовує нові форми організаційної, методичної та наукової діяльності кафедри та впроваджує їх в навчальний процес.

У роботі форуму взяли участь науковці і практики Запорізького, Київського, Одеського, Полтавського, Рівненського, Сумського, Черкаського, Харківського, Херсонського і Хмельницького регіонів. До роботи форуму в режимі вебінару підключилися професійно-технічні навчальні заклади м. Харкова та Харківської області.

По завершенню форуму всі учасники отримали сертифікати.

Бажаємо подальших успіхів учасникам Всеукраїнського форуму та активної роботи Школі адаптивного управління соціально-педагогічними системами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − 9 =