Кого и чому навчають в Центрі інженерної педагогіки?

Європейська модель інженерної педагогіки орієнтована на практичні потреби викладання технічних дисциплін, у процесі навчання вагома кількість практичних вправ і тренінгів.

Система підготовки міжнародних інженерів-педагогів в Українській інженерно-педагогічній академії розвивалась і вдосконалювалась на протязі 10 років. Для підвищення кваліфікації слухачів Центр інженерної педагогіки залучає провідних викладачів, які мають звання «Міжнародний інженер-педагог» (ING-PAED IGIP). Підготовка ведеться з підтримкою дистанційного навчання, використовується відома система навчального менеджменту moodle (http://do.uipa.edu.ua/). Проведення занять для віддалених слухачів проходить із застосовуванням web-конференцій на платформі OpenMeetings. Слухачі здають заліки і екзамени, обов’язковим елементом є написання випускної кваліфікаційної роботи: дидактичного проекту заняття з певної дисципліни.

Число годин аудиторних занять – 140

Число годин самостійної роботи, включаючи випускну роботу – 580

Загальна кількість годин – 720

Форма навчання – без відриву від основної роботи.

Режим занять – 2 рази на тиждень по 4 години (для харків’ян); дистанційні заняття (для інших); самостійна підготовка випускної роботи протягом усього терміну навчання; здача іспитів і випускний роботи в останній тиждень навчання.

Контингент слухачів: викладачі загальнотехнічних і спеціальних дисциплін вищих технічних навчальних закладів України (інститутів, академій, університетів), а також ВПУ, технікумів, коледжей.

Базова освіта слухачів – вища технічна.

Вартість навчання – 2000 гр.

З структурою навчального плану IGIP можна ознайомитися за посиланням.

Слухачі, що пройшли навчання в Центрі інженерної педагогіки, отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка і представляються до звання «Міжнародний інженер-педагог» ING – PAED IGIP. Дотепер таке звання отримали 172 українських викладача.

Зразок диплому «Міжнародний інженер-педагог» ING – PAED IGIP.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − sixteen =