Захист магістерських робіт 2020 (КТ ЗФ)

На початку грудня 2020 р. на Кафедрі «Інформаційних комп’ютерних технологій і математики» пройшов захист кваліфікаційних робіт 20 магістрів заочної форми навчання, які навчалися за спеціальністю «Професійне навчання (Комп’ютерні технології)».

У якості керівників з виконання магістерських кваліфікаційних робіт були призначені наступні педагоги Української інженерно-педагогічної академії: доцент, кандидат технічних наук Ящун Тетяна Вікторівна; доцент, кандитат педагогічних наук Бондаренко Тетяна Сергіївна; проректор з наукової роботи, доктор технічних наук Купріянов Олександр Володимирович; доцент, кандидат педагогічних наук Громов Євген Володимирович; професор кафедри, доктор фізико-математичних наук Першина Юлія Ігорівна; доцент, кандидат педагогічних наук Пташний Олег Дмитрович; професор, доктор фізико-математичних наук Литвин Олег Миколайович; декан технологічного факультету, доктор фізико-математичних наук Литвин Олег Олегович; доцент, кандидат педагогічних наук Сажко Галина Іванівна; завідувачка кафедрою, доктор фізико-математичних наук Нечуйвітер Олеся Петрівна. Вони на протязі усього часу, у рамках своїх обов’язків, допомогали студентам зі створенням якісних та унікальних проєктів.

Магістерські роботи стосувалися різноманітних напрямів IT галузі: побудові параметрично заданих плоских кривих за допомогою системи вузлів на кривій та сплайнів, проєктуванню інтерактивних віртуальних моделей, тестуванню оптимальних алгоритмів розв’язання задач обробки зображень, розробці комплексу цифрових освітніх ресурсів, автоматизації робочого місця оператора станції технічного обслуговування автомобілів, комп’ютерній обробці томографічних зображень, автоматизованій системі контролю якості освіти тощо.

Також слід відзначити Божко Тетяну Валеріївну, яка в 3D Max візуалізувала проєкт модернізації навчальних аудиторій, і Бондаренко Тетяну Сергіївну, авторку інтерактивної віртуальної моделі навчальних аудиторій, ─ ці роботи стануть нашій академії у нагоді. І згадаємо майстерного Гусєва Михайла Ігоровича, який власноруч сконструював діючу модель автомату освітлення акваріуму з додатковими функціями на платформі Arduino для вивчення основ програмування мікроконтролерів.

Щиро вітаємо наших студентів з блискучим завершенням навчання і бажаємо безліч успіхів на їхньому життєвому шляху!