Захист магістерських робіт 2020 (КТ ДФ)

В першій половині грудня 2020 р. на Кафедрі «Інформаційних комп’ютерних технологій і математики» пройшов захист кваліфікаційних робіт магістрів, які вчилися за спеціальністю «Професійне навчання (Комп’ютерні технології)». Студенти займалися за денною формою навчання.

У якості керівників з виконання даних магістерських кваліфікаційних робіт були призначені наступні педагоги Української інженерно-педагогічної академії: доцент, кандитат педагогічних наук Бондаренко Тетяна Сергіївна; проректор з наукової роботи, доктор технічних наук Купріянов Олександр Володимирович; доцент, кандидат педагогічних наук Сажко Галина Іванівна; завідувачка кафедрою, доктор фізико-математичних наук Нечуйвітер Олеся Петрівна. Вони на протязі усього часу, у рамках своїх обов’язків, допомогали студентам зі створенням якісних та унікальних проєктів.

Магістерські роботи стосувалися різноманітних напрямів IT галузі: створенню дистанційних курсів, методиці використання алгоритмів стиснення інформаційних даних, створенню мобільних додатків, навчальних середовищ, програм, ботів, навчально-методичних комплексів, моделюванню, дизайну, створенню і просуванню сайтів та реклами, цифровому друку, комп’ютерній томографії тощо.

Слід також зазначити, що цього року п’ятеро студентів даної спеціальності виконали та захистили свої магістерські роботи на англійській мові.

Щиро вітаємо наших студентів з блискучим завершенням навчання і бажаємо безліч успіхів на їхньому життєвому шляху!