Захист магістерських робіт 2021 (КТ ЗФ)

На початку грудня 2021 р. на Кафедрі «Інформаційних комп’ютерних технологій і математики» пройшов захист кваліфікаційних робіт 8 магістрів заочної форми навчання, які навчалися за спеціальністю «Професійне навчання (Комп’ютерні технології)».

У якості керівників з виконання магістерських кваліфікаційних робіт були призначені наступні педагоги Української інженерно-педагогічної академії: доцент, кандидат технічних наук Ящун Тетяна Вікторівна; доцент, кандитат педагогічних наук Бондаренко Тетяна Сергіївна; проректор з наукової роботи, доктор технічних наук Купріянов Олександр Володимирович; доцент, кандидат педагогічних наук Громов Євген Володимирович; професор, доктор фізико-математичних наук Литвин Олег Миколайович; декан технологічного факультету, доктор фізико-математичних наук Литвин Олег Олегович; доцент, кандидат педагогічних наук Сажко Галина Іванівна; завідувачка кафедрою, доктор фізико-математичних наук Нечуйвітер Олеся Петрівна. Вони на протязі усього часу, у рамках своїх обов’язків, допомогали студентам зі створенням якісних та унікальних проєктів.

Магістерські роботи стосувалися різноманітних напрямів IT галузі: проєктування та розроблення складних прикладних програм, розробки цифрових засобів навчання, створення баз даних, розв’язання задач обчислювальної математики та математичного моделювання.

Щиро вітаємо наших студентів з блискучим завершенням навчання і бажаємо безліч успіхів на їхньому життєвому шляху!