Захист магістерських робіт на англійській мові 2020

Цього року, серед магістрів, які навчалися за спеціальністю «Професійне навчання (Комп’ютерні технології)», п’ятеро виконали і захистили свої магістерські роботи на англійській мові. Захист пройшов у грудні 2020 р. на Кафедрі «Інформаційних і комп’ютерних технологій і математики».

У якості керівників з виконання даних магістерських кваліфікаційних робіт виступали наступні педагоги Української інженерно-педагогічної академії: доцент, кандитат педагогічних наук Бондаренко Тетяна Сергіїївна, проректор з наукової роботи, доктор технічних наук Купріянов Олександр Володимирович; доцент, кандидат педагогічних наук Сажко Галина Іванівна; завідувачка кафедрою, доктор фізико-математичних наук Нечуйвітер Олеся Петрівна. Вони на протязі усього часу, у рамках своїх обов’язків як керівників, допомогали студентам зі створенням якісних проєктів.

Українська інженерно-педагогічна академія суціло підтримує і заохочує студентів, які бажають виконувати свої дипломні роботи англійською мовою, і щиро ними пишається. Good luck!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen − 1 =