Дві команди УІПА пройшли у другий тур міжнародної олімпіади з програмування серед студентів – ICPC

22 жовтня пройшов перший тур International Collegiate Programming Contest (ICPC) – міжнародної олімпіади з програмування, яка вважається найпрестижнішим змаганням з програмування серед студентів.

УІПА була представлена двома командами:

• UEPA1 у складі Бондаренко Ігор (ДКІ-ПОК19), Ребрик Олександра (ДІТ-К21), Шкарбань Владислав (ДІТ-К22), поділили 250-251 місце;
  • UEPA2 у складі Капітонова Наталія (ДКІ-ПОЦТ20), Богун Руслан (ДКІ-К20), Жолудєв Володимир (ДКІ-К20), опинилися на 303-304 місці.

Тренером команд є Купріянов Олександр.

Подивитися результати першого туру по Україні

Подивитися перелік команд, що пройшли у другий тур від Східного регіону

З України загалом у першому турі олімпіади прийняло участь 584 команди, а у східному регіоні, до якого відноситься Харків – 62 команди. За результатом першого туру обом командам УІПА вдалося пройти до 22 команд, що пройшли у другий тур від Харківської області.
Другий тур за вихід у фінал українського етапу змагань пройде 5 листопада. Бажаємо успіхів обом командам!