Зустріч студентів УІПА з представницями компанії EPAM

Студенти УІПА спеціальностей «Комп’ютерні науки» та «Професійне навчання. Цифрові технології »зустрілися з представницями тренінгового центру компанії EPAM.

Спочатку проректор з наукової роботи Купріянов О.В. представив цю велику IT компанію і повідав про свій досвід стажування Teacher’s Internship program, яка пройшла в EPAM в 2019 році. Представниці EPAM Олена Плоха та Дар’я Ємельянова почали з історії виникнення компанії, її успіхів і замовників. Основна частина зустрічі була присвячена можливостям, які відкриваються для студентів під час навчання в тренінговому центрі EPAM.

Студентам УІПА було розказано, що компанія проводить навчання, яке включає зовнішні on-line тренінги, відбір, і стажування на робочому місці в самій компанії, і запропоновано приєднатися до програми навчання. Акцент був зроблений на професіях тестувальника і Business Analysis, однак EPAM потрібні фахівці практично з усіх популярних напрямках: .NET, Java, Javascript, Python і ін. Чимало студентів були присутні в аудиторії, але ще більше приєдналися до заходу on-line. Під час зустрічі було проведено кілька міні-вікторин, і переможці отримали сувеніри від EPAM.

Після зустрічі зі студентами відбулася зустріч з викладачами кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики, на якій обговорювалися шляхи подальшої співпраці УІПА і EPAM по підготовці IT фахівців.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen − 4 =