Підписання Меморандуму про взаємодію між УІПА і Телесенс Академією

Українська інженерно-педагогічна академія підписала меморандум про взаємодію з Телесенс Академією. Меморандум спрямований на організацію паралельного навчання студентів-магістрантів в УІПА за фахом «Професійне навчання (Комп’ютерні технології)» та в Телесенс Академії у напрямку бізнес-аналіз для IT. Це буде магістратура 1,5 року на базі кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики.

З боку УІПА процедуру підписання меморандуму очолила ректор Олена Коваленко, з боку Телесенс Академії – Голова ради директорів Telesens, співзасновник Харківського IT кластеру Едуард Рубін. При підписанні були присутні завідувачка кафедрою ІКТіМ Олеся Нечуйвітер та професор Олександр Купріянов, що займаються узгодженням програм підготовки.

Студенти магістратури УІПА отримують унікальну можливість отримання практичних навичок і додаткових знань, проходження практики в Телесенс Академії в напрямку управління сферою IT, зможуть говорити на одній мові як з представниками бізнесу так і з розробниками програмного забезпечення. Навчання буде завершено отриманням диплома державного зразка. УІПА і Телесенс Академія анонсують набір слухачів на нову програму навчання!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − one =