Презентація книги «Тернистый путь»

malitskiy-book22 серпня в приміщенні галереї Бузок відбулась презентація книги «Тернистый путь» почесного громадянина Харкова, професора Української інженерно-педагогічної академії Ігоря Федоровича Малицького, який вижив після кількох німецьких концтаборів. Студенти кафедри разом з куратором Трохимчуком Сергієм Миколайовичем мали можливість не тільки послухати реальні історії жахливих років другої світової війни, але й особисто поспілкуватись з людиною, яка пережила страхіття війни і в свої 93 роки веде активний спосіб життя і ділиться своїм досвідом з молодим поколінням.

До полону Ігор Федорович потрапив ще дитиною. Він пройшов жахливий шлях таборів «Терезин», «Освенцим», «Маутхаузен». Експерименти над маленькими дітьми, жінками, тортури у концтаборах, пайка у 200 грамів хлібу та баланда – все це реальність, яку неможливо представити сучасній людині, і яка була в житті Ігоря Малицького.

Завдяки таким зустрічам молоде покоління наших студентів має можливість доторкнутись до минулого і зробити все щоб ніколи не повторювались ті жахливі події.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 + one =