Матеріали семінару «Формування соціально-компетентної особистості засобами інноваційних технологій навчання на уроках математики»

seminar-math2018_110 травня 2018 року в Українській інженерно-педагогічній академії був проведений семінар вчителів математики загальноосвітніх навчальних закладів I-III ступенів Московського району міста Харкова на тему «Формування соціально-компетентної особистості засобами інноваційних технологій навчання на уроках математики».

В роботі семінару взяли участь 35 вчителів математики. Учасники семінару ознайомилися з теоретичними засадами та практичними підходами до формування соціально-компетентної особистості засобами інноваційних технологій навчання на уроках математики. Вчителі прослухали доповіді завідувача кафедри вищої та прикладної математики УІПА, лауреата Державної премії в галузі науки і техніки України доктора фізико-математичних наук, професора Литвина О.М., завідувача кафедри технологій і дизайну УІПА, голови секції НМК МОН України, доктора технічних наук, професора Рябчикова М.Л., а також доктора технічних наук, професора кафедри інформаційних комп’ютерних та поліграфічних технологій УІПА Купріянова О.В.

В практичному блоці вчителі ознайомилися з системою комп’ютерної математики MathCad як засобом розвитку особистості учнів у процесі навчання на уроках математики та інформатики. Практичний блок пройшов під керівництвом завідувача кафедри інформаційних комп’ютерних та поліграфічних технологій УІПА, доктора фізико-математичних наук Нечуйвітер О.П. та професора кафедри вищої та прикладної математики УІПА, доктора  фізико-математичних наук Першиної Ю.І.

На перерві вчителі могли ознайомитися з можливостями розробленого на кафедри інформаційних комп’ютерних та поліграфічних технологій комплексу для проведення фронтального одночасного контролю цілого класу за допомогою одного комп’ютеру.

Наприкінці семінару декан технологічного факультету, доктор фізико-математичних наук Литвин О.О. вручив вчителям сертифікати учасників.

Організатори семінару висловлюють велику подяку завідувачу кафедри харчових та хімічних технологій Александрову О.В. за допомогу в проведені рефлексивного блоку семінару, а також хочуть відмітити бездоганну роботу волонтерського корпусу УІПА.

Матеріали семінару

  1. Подивитися презентацію Купріянова О.В. Інформаційні сервіси для організації дистанційного навчання в умовах несподіваних «канікул».
  2. Переглянути презентацію про УІПА і особливості вступу.

Фото та видео матеріали з семінару в альбомі Google Photo
https://photos.app.goo.gl/hUSncBAneYfXBKX62

Запис на Google+
https://plus.google.com/u/0/b/101544164613148370383/101544164613148370383/posts/UVU5KUodYaP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 3 =