Співробітництво з ПТНЗ

Інформація про спільні заходи з установами НАН та інших академій наук України, з іншими ВНЗ та підприємствами

В рамках договору про співробітництво між Українською інженерно-педагогічною академією та Інститутом професійно-технічної освіти НАПН України №17 від 27.05.2010 р. було провенено науково-практичні семінари:

  1. 10 грудня 2013 року для бібліотекарів ПТНЗ м. Харкова і Харківської області на тему «Роль сучасної бібліотеки у формуванні інформаційного освітнього середовища»;
  2. 17-19 червня 2014 року для викладачів та майстрів ПТНЗ м. Харкова і Харківської області на тему «Інструментальні засоби для створення комп’ютерних навчальних систем»;
  3. 14-15 квітня 2015 року для голів методичних комісій ПТНЗ м. Харкова і Харківської області на тему «Формування інноваційної компетентності педагога як умова якісного навчально-виховного процесу в ПТНЗ»;
  4. 27 травня 2016 року для голів методичних комісій ПТНЗ м. Харкова і Харківської області на тему «Моніторинг та забезпечення якості підготовки кваліфікованих робітників в закладах професійно-технічної освіти»

Організатори семінарів Інститут професійно-технічної освіти НАПН України, Департамент наук і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Українська інженерно-педагогічна академія, Науково-методичний центр ПТО у Харківській області.

Інноваційні заходи для ПТНЗ м. Харкова та Харківської області

  1. Обласна школа передового педагогічного досвіду роботи для голів методичних комісій, що організовують інноваційну діяльність на тему «Інноваційні педагогічні та виробничі технології у навчально-виховному процесі» 30 вересня 2015 р., Харківський професійний ліцей машинобудування (Організатор: Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації). Доповідь «Використання додаткових можливостей дистанційного навчання в ПТНЗ», к.пед.н.,доц. кафедри інформаційних комп’ютерних та поліграфічних технологій УІПА Бондаренко Т.С.
  2. Семінар-практикум для старших майстрів ПТНЗ на тему «Підвищення якості професійної підготовки – стратегічний орієнтир діяльності старшого майстра» 15 жовтня 2015 р., Державний заклад освіти Центр професійно-технічної освіти №2 м. Харків. (Організатор: Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Харківській області). Доповідь «Дистанційне навчання, як складова підвищення якості професійної підготовки» к.пед.н., доц. кафедри інформаційних комп’ютерних та поліграфічних технологій УІПА Бондаренко Т.С.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven − 10 =