Анонс стратегічної сесії-виставки Педагогічна та управлінська досконалість у професійній та фаховій передвищій освіті України: партнерство та європейські стандарти

29 листопада 2021 року, Українською інженерно-педагогічною академією за технічною підтримкою кафедри Інформаційних комп’ютерних технологій і математики буде проведено Стратегічну сесії-виставку «Педагогічна та управлінська досконалість у професійній та фаховій передвищій освіті України: партнерство та європейські стандарти» в межах міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE, 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP).

В зв’язку з великою кількістю зареєстрованих (понад 500), технічні можливості не дозволять усім приєднатися до стратегічної сесії та круглого столу. Організатори пропонують учасникам, що не передбачають виступу, приєднуватися до трансляції. 

Трансляція пленарного засідання та круглого стол на сервісі YouTube

Можна коментувати та ставити лайки.

Кількість глядачів трансляції також буде зафіксована в звіті заходу.

У випадку, якщо Ви плануєте виступити, або долучитися до дискусії, тоді, звичайно, заходьте за посиланням основної конференції Google Meet з інтерактивною участю до 250 учасників пленарного засідання та круглого столу:

https://meet.google.com/zsi-mrhx-ckb

Просимо вибачення за незручності.

Стратегічної сесії-виставки «Педагогічна та управлінська досконалість у професійній та фаховій передвищій освіті України: партнерство та європейські стандарти» в межах міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE, 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP) проводиться о 10 годині  29 листопада 2021 року.

Метою заходу буде відкриття Центру педагогічної та управлінської досконалості для професійної (професійно-технічної) освіти в Україні для реалізації Концепції розвитку системи підготовки викладачів професійної освіти на основі партнерства та презентація роботи Асоціації з розвитку професійної та неперервної освіти.

Захід проводиться в межах міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE, 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP).

Формат проведення заходу 29 листопада 2021 року – off-line та on-line за допомогою сервісу Google Meet та трансляції на YouTube.

Програма заходу та новини на сайті УІПА

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − nine =