Викладачі кафедри в рамках ERASMUS+ ТУ Габрово реалізували програми міжнародної академічної мобільності та взяли участь у Міжнародній науковій конференції UNITECH 2022

В рамках співпраці по проєкту Erasmus 2020-1-BGOI-KA107-078265 між Українською інженерно-педагогічною академією і Технічним університетом Габрово з 17 по 21 листопада завідувачка кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики, доктор фізико-математичних наук Нечуйвітер Олеся Петрівна та доцент кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики, кандидат педагогічних наук Сажко Галина Іванівна взяли участь в грантовій програмі Еразмус+, що проходила на базі Технічного університету Габрово, м. Габрово (Болгарія).

В рамках програми мобільності професором О.П. Нечуйвітер були прочитані лекції для студентів факультету електротехніки та електроніки, доцентом кафедри Г.І. Сажко удосконалено професійні навички та набуто педагогічного досвіду з викладання дисциплін комп’ютерного напрямку. Члени делегації пройшли тренінг на кафедрі комп’ютерних систем і технологій факультету електротехніки та електроніки.

Викладачі ознайомилися з болгарським навчальним процесом, сумісно з колегами з кафедри комп’ютерних систем і технологій проаналізували освітні програми підготовки фахівців з комп’ютерного напрямку в Технічному університеті Габрово та УІПА. Олеся Петрівна та Галина Іванівна взяли участь у роботі Міжнародної наукової конференції UNITECH 2022, а також разом з академічним координатором від Технічного університету Габрово, проректоркою з міжнародного співробітництва та зав’язків з громадськістю Ліліаною Русановою обговорили подальші шляхи співпраці.