Захист бакалаврів спеціальності 126 Інформаційні системи та технології

11 червня 2024 року на кафедрі інформаційних комп’ютерних технологій і математики було проведено захист кваліфікаційних робіт на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти здобувачами вищої освіти денної форми навчання спеціальності 126 Інформаційні системи та технології, освітня програма «Інформаційні технології в бізнесі».

Кваліфікаційні роботи, більшість з яких пов’язана із оцінкою якості роботи ІТ підприємств, були високо оцінені членом комісії доцентом кафедри міжнародних економічних відносин Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця Оленою Віталіївною Ярмош. Фахівці в галузі цифрових технологій, члени комісії доцент Галина Іванівна Сажко та Сергій Миколайович Трохимчук на засіданні відзначили актуальну складову в кваліфікаційних роботах, а саме розділи щодо використання штучного інтелекту в роботі ІТ підприємств.

Голова комісії завідувачка кафедри вищої математики Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Юлія Ігорівна Першина, завідувачка кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики Олеся Петрівна Нечуйвітер, а також колектив кафедри вітає бакалаврів з інформаційних систем та технологій з важливою подією та бажає подальших особистих, наукових та професійних успіхів.