Зустріч студентів УІПА з представницями компанії EPAM

Студенти УІПА спеціальностей «Комп’ютерні науки» та «Професійне навчання. Цифрові технології »зустрілися з представницями тренінгового центру компанії EPAM.

Спочатку проректор з наукової роботи Купріянов О.В. представив цю велику IT компанію і повідав про свій досвід стажування Teacher’s Internship program, яка пройшла в EPAM в 2019 році. Представниці EPAM Олена Плоха та Дар’я Ємельянова почали з історії виникнення компанії, її успіхів і замовників. Основна частина зустрічі була присвячена можливостям, які відкриваються для студентів під час навчання в тренінговому центрі EPAM. далее …

Сертифікати за участь у Круглому столі «Розробка та впровадження механізмів управління на основі партнерства при підготовці педагогічних кадрів для системи П(ПТ)О: концепції ефективного функціонування» 11-12 березня 2021 року

Сертифікати за участь у Круглому столі «Розробка та впровадження механізмів управління на основі партнерства при підготовці педагогічних кадрів для системи П(ПТ)О: концепції ефективного функціонування» 11-12 березня 2021 рокуЗа результатами участі у Круглому столі «Розробка та впровадження механізмів управління на основі партнерства при підготовці педагогічних кадрів для системи П(ПТ)О: концепції ефективного функціонування», що пройшов 11-12 березня 2021 року в рамках міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE, 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP), було сформовано сертифікати.
далее …

Трете місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» 2021

диплом IIІ місце

IIІ місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті»

далее …

Круглий стіл за проєктом PAGOSTE (Erasmus+ проєкт KA2: CBHE) 2021

11-12 березня 2021 року за технічної підтримки кафедри Інформаційних комп’ютерних технологій і математики було проведено Круглий стіл на тему: «Розробка та впровадження механізмів управління на основі партнерства при підготовці педагогічних кадрів для системи П(ПТ)О: концепції ефективного функціонування» в рамках міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE, 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP).
далее …

Захист магістерських робіт на англійській мові 2020

Цього року, серед магістрів, які навчалися за спеціальністю «Професійне навчання (Комп’ютерні технології)», п’ятеро виконали і захистили свої магістерські роботи на англійській мові. Захист пройшов у грудні 2020 р. на Кафедрі «Інформаційних і комп’ютерних технологій і математики».

У якості керівників з виконання даних магістерських кваліфікаційних робіт виступали наступні педагоги Української інженерно-педагогічної академії: доцент, кандитат педагогічних наук Бондаренко Тетяна Сергіїївна, проректор з наукової роботи, доктор технічних наук Купріянов Олександр Володимирович; доцент, кандидат педагогічних наук Сажко Галина Іванівна; завідувачка кафедрою, доктор фізико-математичних наук Нечуйвітер Олеся Петрівна. Вони на протязі усього часу, у рамках своїх обов’язків як керівників, допомогали студентам зі створенням якісних проєктів.

далее …

Захист магістерських робіт 2020 (КТ ДФ)

В першій половині грудня 2020 р. на Кафедрі «Інформаційних комп’ютерних технологій і математики» пройшов захист кваліфікаційних робіт магістрів, які вчилися за спеціальністю «Професійне навчання (Комп’ютерні технології)». Студенти займалися за денною формою навчання.

далее …

Захист магістерських робіт 2020 (КТ ЗФ)

На початку грудня 2020 р. на Кафедрі «Інформаційних комп’ютерних технологій і математики» пройшов захист кваліфікаційних робіт 20 магістрів заочної форми навчання, які навчалися за спеціальністю «Професійне навчання (Комп’ютерні технології)».

далее …

Захист магістерських робіт 2020 (ВПС ЗФ)

11 грудня 2020 р. на Кафедрі «Інформаційних комп’ютерних технологій і математики» пройшов захист кваліфікаційних робіт магістрів заочної форми навчання, які навчалися за спеціальністю «Професійне навчання (Видавничо-поліграфічна справа)».

далее …