Захист бакалаврів спеціальності 126 Інформаційні системи та технології

11 червня 2024 року на кафедрі інформаційних комп’ютерних технологій і математики було проведено захист кваліфікаційних робіт на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти здобувачами вищої освіти денної форми навчання спеціальності 126 Інформаційні системи та технології, освітня програма «Інформаційні технології в бізнесі».

Кваліфікаційні роботи, більшість з яких пов’язана із оцінкою якості роботи ІТ підприємств, були високо оцінені членом комісії доцентом кафедри міжнародних економічних відносин Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця Оленою Віталіївною Ярмош. Фахівці в галузі цифрових технологій, члени комісії доцент Галина Іванівна Сажко та Сергій Миколайович Трохимчук на засіданні відзначили актуальну складову в кваліфікаційних роботах, а саме розділи щодо використання штучного інтелекту в роботі ІТ підприємств. далее …

Навчальний Табір по Rust – Літо 2024

Українська Rust спільнота проводить набір у Навчальний Табір по Rust – Літо 2024! На вас очікує перевірена роками програма, досвідчені ментори та дружня атмосфера. По успішному завершенню навчального табору ви отримаєте навички яких достатньо для професійної розробки на Rust та зможете впевнено пройти співбесіду для працевлаштування. Навчальний табір є повністю безкоштовним та проводитиметься онлайн, що дозволяє навчатися з будь-якого місця, де є Інтернет. Старт табору запланований на 24 червня, і триватиме близько 4-х місяців. Після успішного завершення передбачена професійна сертифікація, що зробить ваше резюме більш привабливим для роботодавців.

Цей навчальний табір для вас, якщо ви вже маєте досвід розробки та прочитали RustBook, проте навіть якщо ні, ви можете спробувати свої сили. Програма інтенсивна та розрахована на залученість у 20 годин на тиждень. Якщо не відчуваєте впевненості стосовно участі, спільнота ділиться фідбеками від учасників минулих буткемпів. Також ви можете запитати поради у публічному чаті спільноти.

Реєстрація на курс вже відкрита та триває до 15 червня, тож заповнюйте аплікаційну форму і приєднуйтеся до Rustcamp – Summer 2024.

Вітаємо Анастасію ХВОРОСТ з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті»

Вітаємо здобувачку освіти кафедри Інформаційних комп’ютерних технологій і математики Навчально-наукового інституту «Українська інженерно-педагогічна академія» Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна Анастасію ХВОРОСТ з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті», який відбувся 19 квітня 2024 року в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького.

За результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Анастасія ХВОРОСТ за роботу «Освітній Web-ресурс «Програмування на С#»» посіла ІІ місце і отримала Диплом ІІ ступеня.

Роботу виконано під керівництвом к.пед.н., доцента кафедри Інформаційних комп’ютерних технологій і математики Галини САЖКО.

Бажаємо студентці і керівникові подальших успіхів у науковій роботі! далее …

День відкритих дверей в УІПА з Kharkiv IT Cluster!

Kharkiv IT Cluster запрошує абітурієнтів долучитися до дня відкритих дверей у Навчально-науковому інституті «Українська інженерно-педагогічна академія» Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна

Коли? — 2 травня, 16:00
Де? — Online, ZOOM

Ти дізнаєшся про професії, які існують в ІТ-галузі, усе про УІПА, освітні програми й вступ до навчального закладу, а також про унікальну платформу від Kharkiv IT Cluster — Портал ІТ-абітурієнта

Це чудова можливість познайомитися з «Українською інженерно-педагогічною академією» та зробити перший крок до кар’єри в ІТ.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/5iecuRb2o14GiVZs5

Ми чекаємо на тебе та твоїх друзів!

День відкритих дверей УІПА для Зачепилівської територіальної громади Красноградського району Харківської області

3 квітня 2024 року кафедра інформаційних комп’ютерних технологій і математики провела День відкритих дверей для учнів 11 класів Зачепилівської територіальної громади Красноградського району Харківської області. На онлайн заході завідувачка кафедри ІКТіМ Олеся Петрівна Нечуйвітер ознайомила випускників закладів загальної середньої освіти зі спеціальностями та освітньо-професійними програмами, за якими здійснює підготовку кафедра. Найбільшу увагу було приділено ознайомленню учнів зі спеціальністю Професійна освіта (Цифрові технології). далее …

Відбувся організований кафедрою Шостий Міжнародний науково-практичний WEB-форум «Розбудова єдиного відкритого інформаційного простору освіти впродовж життя»

26-29 березня 2024 року на базі Української інженерно-педагогічної академії в режимі он-лайн був проведений Шостий Міжнародний науково-практичний WEB-форум «Розбудова єдиного відкритого інформаційного простору освіти впродовж життя».
Організатори Форуму: Українська інженерно-педагогічна академія (кафедра інформаційних комп’ютерних технологій і математики) та Державна науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського (Київ, Україна). далее …

Здобувачі освіти УІПА ознайомилися з проєктами від Kharkiv IT Cluster

28 лютого 2024 року кафедра інформаційних комп’ютерних технологій і математики разом з Громадською спілкою «Харківський кластер інформаційних технологій» провели для здобувачів освіти Української інженерно-педагогічної академії онлайн-зустріч. На заході 60 здобувачів освіти було ознайомлено з сучасним станом ІТ індустрії в Україні в цілому, а також висвітлено вплив ІТ компаній на економіку країни.

Основну увагу на зустрічі представники Kharkiv IT Cluster приділили проєктам, в яких саме студенти УІПА зможуть брати участь. Це і регулярні воркшопи «OPEN IT» від компаній ІТ галузі для зацікавленої молоді; заходи в ІТ клубі JUNIOR CLUB, де кожний зможе покращити Soft Skills; лекції «GUEST EDU» по запиту для студентів академії. Крім того, на онлайн заході були представлені шляхи співпраці з органами студентського самоврядування, а також робота над соціальними проєктами з постійним моніторингом від ІТ компаній.

Для здобувачів освіти за ІТ напрямками академії команда Харківського кластеру інформаційних технологій запропонувала участь в проєкті «SKILL MATRIX», мета якого сформувати у ІТ молоді універсальні навички ІТ спеціалістів згідно із сучасними вимогами індустрії. далее …

28 лютого Kharkiv IT Cluster запрошує студентів УІПА до знайомства з його проектами

28 лютого Kharkiv IT Cluster запрошує студентів Української інженерно-педагогічної академії долучитися до онлайн-зустрічі й детально ознайомитися з усіма проєктами IT Cluster!

Коли? — 28 лютого о 14:00
Де? — онлайн, Zoom
Тема зустрічі: «Проєкти Kharkiv IT Cluster для студентів УІПА»

Долучайся до зустрічі й отримай унікальну можливість стати частиною проєктів, завдяки яким ти зможеш побудувати майбутні перспективи й кар’єрне зростання!

Реєстрація тут https://forms.gle/4zLAFGpy9imPcKHs6

Також запрошуємо до нашого телеграм-каналу IT Student (https://t.me/openit2), щоб не пропустити цікаві заходи саме для тебе!