Успішний захист бакалаврів спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології»

Бакалаври денної форми навчання спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики 13 червня 2022 року успішно склали кваліфікаційний іспит. Випускників привітали голова екзаменаційної комісії, завідувачка кафедри вищої математики Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», доктор фізико-математичних наук Юлія Ігорівна Першина та гарант освітньої програми, директор Навчально-наукового харківського торговельно-економічного інституту УІПА, кандидат педагогічних наук Наталія Юріївна Олійник.

Вже дипломованих фахівців було запрошено завідувачкою кафедри ІКТіМ, доктором фізико-математичних наук Олесею Петрівною Нечуйвітер до подальшого навчання на кафедрі за освітнім ступенем «магістр».

Науковий семінар «Нові інформаційні оператори в математичному моделюванні»

21.04.2022 на базі кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики УІПА та кафедри електромеханічних та комп’ютерних систем Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту УІПА (м. Бахмут) проведено науковий семінар «Нові інформаційні оператори в математичному моделюванні». Учасниками семінару стали представники таких ЗВО як Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Харківський національний університет радіоелектроніки та Харківський національний автомобільно-дорожній університет. далее …

Cерія on-line майстер-класів з розробки програмного забезпечення на базі Харківського радіотехнічного коледжу у грудні 2021 р. – січні 2022 р.

майстер-класів з розробки програмного забезпеченняВ рамках профорієнтаційної роботи кафедри «Інформаційних комп’ютерних технологій та математики» протягом грудня 2021 р. – січня 2022 р. на базі Харківського радіотехнічного коледжу було проведено серію on-line майстер-класів з розробки програмного забезпечення для студентів спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія».
далее …

Сертифікати за участь у роботі третьої школи педагогічної майстерності 26 січня – 04 лютого 2022 року

Сертифікат 3-ї Школи педагогічної майстерності з 26 січня по 4 лютого 2022 року, у формі серії тренінгів в офлайн режимі  Українською інженерно-педагогічною академією проведено 3-ю Школу педагогічної майстерності «Діджиталізація та якість навчання: цифрові інструменти освітньої взаємодії». Школа проводиться в рамках реалізації в УІПА програми вдосконалення викладання у вищій освіті України «Ukraine Higher Education Teaching Excellence Programme», що реалізується Британською Радою в Україні у партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Advance HE (Велика Британія) та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Підведено підсумки та сформовано 22 сертифікати за участь.
далее …

Захист магістерських робіт 2021 (КТ ЗФ)

На початку грудня 2021 р. на Кафедрі «Інформаційних комп’ютерних технологій і математики» пройшов захист кваліфікаційних робіт 8 магістрів заочної форми навчання, які навчалися за спеціальністю «Професійне навчання (Комп’ютерні технології)».

далее …

Захист магістерських робіт 2021 (КТ ДФ)

На початку грудня 2021 р. на Кафедрі «Інформаційних комп’ютерних технологій і математики» пройшов захист кваліфікаційних робіт 25 магістрів денної форми навчання, які навчалися за спеціальністю «Професійне навчання (Комп’ютерні технології)».

далее …

Сертифікати за участь у роботі Стратегічної сесії-виставки 29 листопада 2021 року

CЕРТИФІКАТ 29 листопада 2021 року, Українською інженерно-педагогічною академією за технічною підтримкою кафедри Інформаційних комп’ютерних технологій і математики проведено Стратегічну сесії-виставку «Педагогічна та управлінська досконалість у професійній та фаховій передвищій освіті України: партнерство та європейські стандарти» в межах міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE, 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP). Підведено підсумки та сформовано 555 сертифікатів за участь.
далее …

Анонс стратегічної сесії-виставки Педагогічна та управлінська досконалість у професійній та фаховій передвищій освіті України: партнерство та європейські стандарти

29 листопада 2021 року, Українською інженерно-педагогічною академією за технічною підтримкою кафедри Інформаційних комп’ютерних технологій і математики буде проведено Стратегічну сесії-виставку «Педагогічна та управлінська досконалість у професійній та фаховій передвищій освіті України: партнерство та європейські стандарти» в межах міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE, 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP).
далее …