КАФЕДРА ІНФОРМАЦІЙНИХ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І МАТЕМАТИКИ ПРОВЕЛА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

4 березня 2023 року на День відкритих дверей кафедри ІКТіМ завітали випускники Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 154 Харківської міської ради Харківської області. Захід розпочала завідувачка кафедри, доктор фізико-математичних наук, професор, Олеся Петрівна Нечуйвітер, яка детально розповіла про освітні програми кафедри та їх особливості. Доцент кафедри, кандидат технічних наук Сергій Миколайович Трохимчук у своєму виступі зосередився на особливостях вступної кампанії у 2023 році. Відвідувачі заходу активно ставили питання студентам кафедри ІКТіМ Ксенія Федяй та Ігор Бондаренко, які долучилися до проведення онлайн заходу та поділилися своїм враженнями від навчання за спеціальністю 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології). Надалі зустріч проходила у форматі «питання-відповідь». У ході дискусії майбутні абітурієнти отримали відповіді на запитання стосовно підготовчих курсів, особливостей освітнього процесу, перспектив та можливостей, які дає навчання в УІПА.