Cерія on-line майстер-класів з розробки програмного забезпечення на базі Харківського радіотехнічного коледжу у грудні 2021 р. – січні 2022 р.

майстер-класів з розробки програмного забезпеченняВ рамках профорієнтаційної роботи кафедри «Інформаційних комп’ютерних технологій та математики» протягом грудня 2021 р. – січня 2022 р. на базі Харківського радіотехнічного коледжу було проведено серію on-line майстер-класів з розробки програмного забезпечення для студентів спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія».

Студентам УІПА було розказано, що компанія проводить навчання, яке включає зовнішні on-line тренінги, відбір, і стажування на робочому місці в самій компанії, і запропоновано приєднатися до програми навчання. Акцент був зроблений на професіях тестувальника і Business Analysis, однак EPAM потрібні фахівці практично з усіх популярних напрямках: .NET, Java, Javascript, Python і ін. Чимало студентів були присутні в аудиторії, але ще більше приєдналися до заходу on-line. Під час зустрічі було проведено кілька міні-вікторин, і переможці отримали сувеніри від EPAM.

Після зустрічі зі студентами відбулася зустріч з викладачами кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики, на якій обговорювалися шляхи подальшої співпраці УІПА і EPAM по підготовці IT фахівців.

В період підготовки до презентації проєктів студенти коледжу отримували консультаційну допомогу з питань пошуку інформації в мережі Internet, сучасного графічного дизайну, web-розробки на прикладі сервісів малокодового програмування, тестування розроблених програмних продуктів.
За результатами проведених майстер-класів студенти представили проєкти:
– Демо-версія інтернет-магазину Monitor.ua;
– Довідник квестів відеогри Escape From Tarkov;
– Додаток для локального зберігання та пошуку коду, «заготовок», макетів та ідей;
– Лендинг та чат-бот у месенджері Telegram для просування послуг хостинг-провайдера;
– Додаток ESFS (Education Software For Student), який містить теоретичний матеріал з навчальної дисципліни та забезпечує проходження квестів для її вивчення.

Авторів проєктів було запрошено до навчання в Українську інженерно-педагогічну академію за спеціальностями кафедри.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 + nine =