Викладачі кафедри прийняли участь у зустріч партнерів проєкту CRED4TEACH

В Університеті імені Ісмаїла Кемалі у Вльорі, Албанія, з 9 по 11 жовтня пройшли заходи щодо розповсюдження результатів Erasmus + проєкту «Мікро-кваліфікації на основі MООС для професійного розвитку викладачів».

Третя Транснаціональна проєктна зустріч партнерів з Німеччини, України, Португалії, Естонії, Туреччини, Чорногорії та Албанії була присвячена презентації інстітуційних програм з присвоєнням мікро-кваліфікацій. Про нормативну базу з запровадження програм з присвоєнням мікро-кваліфікацій в ННІ «УІПА» ХНУ доповідала доктор фізико-математичних наук, професор, в.о. завідувача кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики Олеся НЕЧУЙВІТЕР.

Міжнародна конференція «Формування компетенцій: мікро-кредити для зростання та досконалості вчителів CRED4TEACH», яка  відбулася 10 жовтня, була присвячена забезпеченню якості та інституційній акредитації масових відкритих онлайн-курсів з присвоєнням мікро-кваліфікацій, зібрала університети-партнери та експертів для обговорення інноваційних підходів до реформування програм професійного розвитку вчителів. Основна увага була спрямована на сучасні альтернативи підготовки та підвищення кваліфікації вчителів. Зокрема, визнані експерти і практики з питань освіти та мікро-сертифікації поділилися досвідом впровадження нових підходів у навчання вчителів. Заступник директора ННІ «Українська інженерно-педагогічна академія» ХНУ імені В.Н. Каразіна, доктор технічних наук, професор Олександр КУПРІЯНОВ виступив із доповіддю на тему «Global Micro-credentials trends and best practices in education», де він висвітлив сучасні тенденції розвитку мікро-сертифікації та її значення для підвищення професійного рівня педагогів.

У межах робочих пакетів управління в заходах активну участь взяв Роман НЕСТЕРЕНКО – заступник начальника управління міжнародних зв’язків ХНУ.

До культурної програми входило відвідування старого міста, де учасники мали можливість зануритися в історичну атмосферу та оцінити архітектурну спадщину й культурні пам’ятки міста Вльора. Окрім того, вони відвідали острів Звернец, який відомий своєю унікальною природою та Маріацьким монастирем — монастирем Успіння Пресвятої Богородиці.

ЗМІ про зустріч

ЗМІ про конференцію