Вітаємо Анастасію ХВОРОСТ з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті»

Вітаємо здобувачку освіти кафедри Інформаційних комп’ютерних технологій і математики Навчально-наукового інституту «Українська інженерно-педагогічна академія» Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна Анастасію ХВОРОСТ з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті», який відбувся 19 квітня 2024 року в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького.

За результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Анастасія ХВОРОСТ за роботу «Освітній Web-ресурс «Програмування на С#»» посіла ІІ місце і отримала Диплом ІІ ступеня.

Роботу виконано під керівництвом к.пед.н., доцента кафедри Інформаційних комп’ютерних технологій і математики Галини САЖКО.

Бажаємо студентці і керівникові подальших успіхів у науковій роботі!