День відкритих дверей УІПА для Зачепилівської територіальної громади Красноградського району Харківської області

3 квітня 2024 року кафедра інформаційних комп’ютерних технологій і математики провела День відкритих дверей для учнів 11 класів Зачепилівської територіальної громади Красноградського району Харківської області. На онлайн заході завідувачка кафедри ІКТіМ Олеся Петрівна Нечуйвітер ознайомила випускників закладів загальної середньої освіти зі спеціальностями та освітньо-професійними програмами, за якими здійснює підготовку кафедра. Найбільшу увагу було приділено ознайомленню учнів зі спеціальністю Професійна освіта (Цифрові технології).

До заходу долучилися завідувач кафедри харчових технологій, легкої промисловості й дизайну Олег Олегович Литвин та доцент кафедри Ольга Сергіївна Благій. В своєму виступі викладачі зосередили увагу на особливостях підготовки інженерів-педагогів зі спеціальності Професійна освіта (Дизайн), Професійна освіта (Технології виробів легкої промисловості), та Професійна освіта (Харчові технології).

До уваги слухачів був представлений повний перелік інженерних та інженерно-педагогічних спеціальностей, за яким планується здійснювати набір на 2024/2025 навчальний рік.

Викладачі кафедр дякують начальнику відділу освіти Зачепилівської селищної ради Красноградського районуну Харківської області Зеленському Олександру Миколайовичу і заступниці начальника Пашковій Світлані Іванівні за допомогу в організації зустрічі.