Співробітництво з Технічним університетом Габрово (Болгарія)

Між Української інженерно-педагогічною академією (Україна) і Технічним університетом Габрово (Болгарія) в 2004 році був підписаний Договір про міжнародне співробітництво в галузі освіти і наукових досліджень. Протягом цих років кафедра Інформаційних комп’ютерних та поліграфічних технологій (УІПА) здійснює конкретну співпрацю з кафедрою Комп’ютерних систем і технологій (ТУ Габрово). За цей час викладачі кафедри ІКПТ і студенти спеціальності «Комп’ютерні технології» брали участь в конференціях UNITECH, що проводяться в ТУ Габрово, публікували свої наукові статті у збірнику наукових праць, пройшли стажування на базі ТУ Габрово.

У 2015-2016 навчальному році викладачі кафедри Сажко Г.І., Шеховцова В.І. і Трохимчук С.Н. з групою студентів 4-го і 5-го курсів відвідали ТУ Габрово і пройшли стажування за напрямком «Інформаційні комп’ютерні технології» в Центрі післядипломної кваліфікації і в рамках освітньої програми Erasmus+ прослухали курс лекцій професора Йоргена Гемеіндхардта з University of Applied Sciences Schmalkalden, Germany і отримали відповідні сертифікати.

У 2016-2017 навчальному році студенти групи ДКІ-ПОК15мг брали участь в щорічній студентській науковій сесії, а також планується відвідання студентами ТУ Габрово з метою проходження на кафедрі Комп’ютерних систем і технологій практики в період з 1.02 по 10.02 2017 р.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen + 18 =