Олександр Купріянов був головним спікером на міжнародному вебінарі, який проводиться під егідою IFEES та GEDC

20 вересня на вебінарі, який щотижнево проводиться під егідою Міжнародної федерації товариств з інженерної освіти (IFEES – International Federation of Engineering Education Societies) та Глобальної ради інженерних деканів (GEDC – Global Engineering Deans Council) виступив професор кафедри ІКТіМ Олександр Купріянов. Тема доповіді, в якій були зокрема висвітлені результати проекту ERASMUS+ PAGOSTE, була «Удосконалення системи підготовки викладачів для професійної освіти України».

Олександр Купріянов розповів міжнародним учасникам вебинару про систему професійної освіти України, висвітив як довгострокові проблеми, що там накопичилися, так і ті негаразди, що спричинені війною. Значна увага в доповіді приділялася системі підготовки кадрів для профтехосвіти, чим давно успішно займається УІПА.

Більша частина доповіді була присвячена заходам, що проводяться як на загальнонаціональному рівні, так і в рамках діяльності Української інженерно-педагогічної академії для подолання цих проблем і негараздів. Були згадані заходи з промоційної компанії з підготовки професійних робітників, розглянуто, як проводиться підвищення кваліфікації майбутніх і працюючих викладачів профтеху, розказано про платформу з навчальними матеріалами «Професійна освіта онлайн», висвітлені заходи з підвищення компетентності викладачів профтеху у напрямку інформаційних технологій, показана платформа «Партнерський простір», що створюється у рамках проекту PAGOSTE, а також діяльність «Асоціації з розвитку професійної та безперервної освіти».

Семінар визвав жваву зацікавленість міжнародних учасників, і були висловлені пропозиції з допомоги представникам українській інженерно-педагогічної освіти під час війни.

Подивитися відеозапис вебінару:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × five =