Старт проєкту “Мікрокваліфікація на основі MOOC для професійного розвитку вчителя” програми Erasmus+

На кафедрі стартував новий міжнародний проєкт “Мікрокваліфікація на основі MOOC для професійного розвитку вчителя” (CRED4TEACH) програми Erasmus+. Проєкт CRED4TEACH має на меті розробити інноваційні навчальні програми для педагогічних працівників та створити можливість отримання мікрокваліфікацій, здобутих на основі масових відкритих онлайн курсів (МВОК).

16-17 жовтня 2023 р. в місті Кельн (Німеччина) відбулася перша зустріч команди проєкту CRED4TEACH в змішаному форматі. Координатори проєкту – представники Університету прикладних наук малого і середнього бізнесу Ольга ЗУБІКОВА і Саша ЛОРД ознайомили присутніх з етапами роботи та структурою проєкту.

Від кафедри в зустрічі брали участь проректор з наукової роботи Олександр КУПРІЯНОВ, завідувачка кафедри Інформаційних комп’ютерних технологій і математики Олеся НЕЧУЙВІТЕР, професор кафедри Тетяна БОНДАРЕНКО та доцент Галина САЖКО.

Міжнародними партнерами академії по проєкту є Університет прикладних наук малого і середнього бізнесу (м. Білефельд, Німеччина), Відкритий університет (м. Лісабон, Португалія), Таллінський університет (м. Таллін, Естонія), Анатолійський університет (м. Ескішехір, Туреччина), Університет Вльори (м. Вльора, Албанія), Університет Лугджі Гуракучі (м. Шкодер, Албанія), Середземноморський університет та Державний університет Чорногорії (м. Подгориця, Чорногорія), а також Агентство забезпечення якості доуніверситетської освіти (м. Тирана, Албанія), Агентство з контролю та забезпечення якості вищої освіти (м. Подгориця Чорногорія).

Олеся НЕЧУЙВІТЕР та Галина САЖКО мали можливість безпосередньо на зустрічі обговорити питання MOOC -дизайну та мікро-акредитацій на основі MOOC з партнерами по проєкту: представниками Черкаського державного технологічного університету, Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, а також Національним агентством кваліфікацій.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty + 18 =