Здобувачі освіти УІПА ознайомилися з проєктами від Kharkiv IT Cluster

28 лютого 2024 року кафедра інформаційних комп’ютерних технологій і математики разом з Громадською спілкою «Харківський кластер інформаційних технологій» провели для здобувачів освіти Української інженерно-педагогічної академії онлайн-зустріч. На заході 60 здобувачів освіти було ознайомлено з сучасним станом ІТ індустрії в Україні в цілому, а також висвітлено вплив ІТ компаній на економіку країни.

Основну увагу на зустрічі представники Kharkiv IT Cluster приділили проєктам, в яких саме студенти УІПА зможуть брати участь. Це і регулярні воркшопи «OPEN IT» від компаній ІТ галузі для зацікавленої молоді; заходи в ІТ клубі JUNIOR CLUB, де кожний зможе покращити Soft Skills; лекції «GUEST EDU» по запиту для студентів академії. Крім того, на онлайн заході були представлені шляхи співпраці з органами студентського самоврядування, а також робота над соціальними проєктами з постійним моніторингом від ІТ компаній.

Для здобувачів освіти за ІТ напрямками академії команда Харківського кластеру інформаційних технологій запропонувала участь в проєкті «SKILL MATRIX», мета якого сформувати у ІТ молоді універсальні навички ІТ спеціалістів згідно із сучасними вимогами індустрії.

На заході завідувачка кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики Олеся НЕЧУЙВІТЕР та представниця Kharkiv IT Cluster Марія РУДИНСЬКА обговорили можливість проходження практики студентами УІПА в ІТ компаніях з подальшим працевлаштуванням, а також алгоритм проходження сертифікаційного тестування «Hard Skills Exam» здобувачів освіти кафедри ІКТіМ.

Наприкінці зустрічі для студентів була запропонована гра-опитування, переможницею якої стала студентка спеціальності 122 Комп’ютерні науки Анастасія ПАНОВА.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − 11 =