Кафедра зміцнює співпрацю із Стамбульським університетом

Делегація Української інженерно-педагогічної академії у складі проректора з наукової роботи Олександра Купріянова, професора кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики Тетяни Бондаренко і доцента кафедри харчових технологій, легкої промисловості і дизайну Дениса Борисенко здійснили офіційний візит до Стамбульського університету (Туреччина) за запрошенням керівництва. В ході візиту була організована зустріч із проректором університету проф. Гульсум Ак (Gülsüm Ak) та головою офісу міжнародних академічних обмінів проф. Айсе Фурат (Ayse Furat) з питань співробітництва у напрямку міжнародних обмінів, професійної освіти та науки.

Українська інженерно-педагогічна академія вже тривалий час має тісну наукову та освітню співпрацю із турецьким університетом. Означена співпраця була започаткована Тетяною Бондаренко у рамках наукової роботи з застосування інформаційних технологій у навчальному процесі закладів професійно-технічної освіти, що проводилася разом з завідувачкою кафедри інформатики, директоркою центру комп’ютерних досліджень і застосунків Стамбульського університету проф. Сивінч Гульсесен (Sevinc Gulsecen) починаючи з 2019 року. Результатом були спільні наукові публікація у виданнях Scopus, виступи на наукових конференціях та форумах, участь у програмних комітетах міжнародних фахових видань.

Українська інженерно-педагогічна академія і Стамбульський університет домовилися про розширення співробітництва у напрямку мобільності викладачів і здобувачів освіти, спільного проведення наукових конференцій і досліджень з професійно-технічної освіти.

Стамбульський університет входить в десятку старих університетів Європи. Його історія почалася в 1453 році, він був і залишається найбільшим і найпрестижнішим університетом Туреччини. Одночасно в його стінах отримують вищу освіту в Туреччині більше 100 тис. студентів, викладають більше 5000 професорів, університет пропонує дипломні програми по 767 спеціальностям.