Участь у міжнародній конференції з інженерної педагогіки

icl-0Доцент Бондаренко Т.С. і професор, директор Центру інженерної педагогіки УІПА Купріянов О.В. взяли участь в 47-ій міжнародній конференції з інженерної педагогіки IGIP «ICL2018 – The Challenges of the Digital Transformation in Education», що відбулася 25 – 28 вересня в Греції.

В рамках конференції, що зібрала понад 240 представників з усіх континентів, викладачі УІПА ознайомилися з останніми досягненнями в галузі використання інформаційних навчальних технологій, взяли участь в майстер-класах, обмінялися думками з колегами.

Бондаренко Т.С. виступила з доповіддю «Автоматизація оцінки достовірності результатів навчальних тестів на основі семантичного аналізу текстів», Купріянов О.В. виступив з доповіддю «Педагогічна вимір оптимізації технічної інформації за допомогою інформаційно-комунікативних технологій». Доповіді конференції будуть опубліковані в серії Advances in Intelligent Systems and Computing видавництва Springer, що індексується Scopus.

Купріянов О.В. взяв участь в щорічних зборах IGIP. На зборах були заслухані звіти керівництва IGIP, шляхом голосування було обране нове правління цієї громадської організації.

Для 10 випускників центру інженерної педагогіки УІПА були отримані дипломи Ing.Paed.IGIP, які будуть вручені їм найближчим часом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen − fourteen =