Навчання наших магістрів у Польщі

poland-slipsk1Магістри спеціальності «Професійна освіта. Комп’ютерні технології» Андрейченко Ігор, Плахотіна Альона, Коржун Дмитро з вересня по грудень 2017 року проходили навчання у ВУЗі-партнері УІПА Поморській академії м. Слупськ (Польща) в рамках договору між навчальними закладами. Там вони опановували дисципліни за напрямом підготовки «Інформаційна безпека». Навчання проходило польською мовою, але це не було перешкодою для наших студентів. Навпаки, дало можливість наблизитися до мовної культури сусідньої Польщі. Слухачі сумлінно відвідували заняття, виконували всі практичні та індивідуальні завдання, що дало їм змогу опанувати нові предмети та успішно скласти заліки та екзамени.

Крім навчання студенти знайомилися з Польською культурою, архітектурою, місцевими пам’ятками, а також мандрували державою.

Під час перебування у Слупську студенти знайшли багато друзів із різних куточків Європи, що значно розширило світогляд молодих людей.

Після закінчення навчання наші магістри приїхали із масою вражень, сертифікатами про пройдене навчання та визначеними планами на майбутнє.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × 1 =