Участь представників кафедри у урочистостях з нагоди 50-річчя IGIP

У рамках Міжнародної конференції ICL2022 «Навчання в епоху цифрового та зеленого переходу», яка проходила у Відні, відбулися урочисті заходи з приводу 50-річчя заснування Товариства з інженерної педагогіки IGIP. Так, 29 вересня на базі Технічного Університету Відня у презентаційному залі Dome-Hall був організований урочистий захід, на який були запрошені члени IGIP, одним з яких є професорка кафедри ІКТіМ Тетяна Бондаренко.

Представники  Української інженерно-педагогічної академії також доєдналася до привітань з нагоди 50-річного ювілею товариства з інженерної педагогіки. З привітальним відеозверненням  виступили президент української секції IGIP, ректор УІПА Олена Коваленко та генеральний секретар української секції IGIP Олександр Купріянов.