Делегація УІПА в рамках ERASMUS+ ТУ Габрово реалізували програми міжнародної академічної мобільності та взяли участь у Міжнародній науковій конференції UNITECH 2023

З ректором ТУ Габрово

З 16 по 20 листопада завідувачка кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики, доктор фізико-математичних наук Олеся Петрівна Нечуйвітер, доцент кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики, кандидат педагогічних наук Галина Іванівна Сажко в рамках співпраці по проєкту Erasmus 2023-1-BGO1-KA171-HED-000116354 між Українською інженерно-педагогічною академією і Технічним університетом Габрово взяли участь в грантовій програмі Еразмус+, що проходила на базі Технічного університету Габрово, м. Габрово (Болгарія). До складу делегації також увійшла  доцент кафедри  педагогіки, методики та менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук Наталія Валеріївна Корольова.

В рамках програми мобільності представники делегації зустрілися з ректором Технічному університету Габрово, проректором з наукової роботи, знайомилися з оновленими освітніми програмами підготовки фахівців в Технічному університеті Габрово.

У викладачів була можливість відвідати лабораторії факультету електротехніки та електроніки, а також Технопарку університету. Науковці взяли участь у роботі Міжнародної наукової конференції UNITECH 2023 з доповідями “Effective cubature formula for the approximate calculation of the triple integral on the class of differential functions» та «Use of augmented reality technologies in the educational process to visualize educational material». далее …

Участь представників кафедри у підсумковій конференції за проектом PAGOSTE

6-8 листопада у Віденьському університеті економіки та бізнесу (Австрія) відбулася міжнародна конференція “Професійна педагогічна освіта: між прагненнями та викликами”. Ця конференція підвела підсумки проекту Erasmus+ KA2 “Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні” (PAGOSTE), в якому Українська інженерно-педагогічна академія приймала участь протягом 2020 – 2024 років. Загалом на конференції було представлено 23 доповіді науковців і практиків з 5 країн.

Від кафедри ІТКіМ на конференції були присутні Купріянов Олександр та Бондаренко Тетяна. Колектив авторів з Тетяни Бондаренко, Олександра |Купріянова і Олени Коваленко презентували доповідь “Екосистема цифрових рішень для закладів профтехосвіти: приклад України і глобальні тренди”. далее …

ЕРАМ запрошує студентів на Марафон ІТ-Технологій 3.0!

ІТ-Марафон — це спеціальний формат подій ЕРАМ University, під час якого ти заглибишся в розробку власного проєкту та крок за кроком із допомогою експертів ЕРАМ пройдеш увесь шлях розробки з нуля до готового продукту.

Трошки деталей про ІТ-Марафон від ЕРАМ:

  • стартуємо 6 листопада (можна долучитися і після старту та дивитися в записі)
  • 12 занять, на яких ми покроково пройдемо етапи розробки проєкту
  • 10 експертів ЕРАМ, які будуть ділитися практичними знаннями та досвідом
  • 3 тижні інтенсивного навчання
  • розробка проєкту для власного портфоліо

далее …

Зустріч кафедри з представницями Kharkiv IT Cluster

Відбулася зустріч співробітників кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики з представницями Kharkiv IT Cluster – керівником освітнього напрямку Оленою Лоєнко і проєктним менеджером Марією Рудянською. Були обговорені напрямки роботи з покращення якості підготовки IT фахівців в УІПА, залучення студентів до заходів IT Cluster та організація роботи зі школярами.

Старт проєкту “Мікрокваліфікація на основі MOOC для професійного розвитку вчителя” програми Erasmus+

На кафедрі стартував новий міжнародний проєкт “Мікрокваліфікація на основі MOOC для професійного розвитку вчителя” (CRED4TEACH) програми Erasmus+. Проєкт CRED4TEACH має на меті розробити інноваційні навчальні програми для педагогічних працівників та створити можливість отримання мікрокваліфікацій, здобутих на основі масових відкритих онлайн курсів (МВОК).

16-17 жовтня 2023 р. в місті Кельн (Німеччина) відбулася перша зустріч команди проєкту CRED4TEACH в змішаному форматі. Координатори проєкту – представники Університету прикладних наук малого і середнього бізнесу Ольга ЗУБІКОВА і Саша ЛОРД ознайомили присутніх з етапами роботи та структурою проєкту.

Від кафедри в зустрічі брали участь проректор з наукової роботи Олександр КУПРІЯНОВ, завідувачка кафедри Інформаційних комп’ютерних технологій і математики Олеся НЕЧУЙВІТЕР, професор кафедри Тетяна БОНДАРЕНКО та доцент Галина САЖКО. далее …

Студентство кафедри ІКТМ УІПА зустрілись з представницею EPAM

У рамках співпраці між Українською інженерно-педагогічною академією та ІТ-компанією EPAM, 11 жовтня 2023 року відбулася зустріч із Дариною Авраменко, Talent Development Specialist.

Під час зустрічі було презентовано найбільшу в Україні IT компанію EPAM, навчальні програми, проєкти та можливості для здобувачів освіти Української інженерно-педагогічної академії. Також Дарина розповіла про такий цікавий та затребуваний IT напрямок – як тестування програмного забезпечення та запросила здобувачів освіти до активної участі у проходженні навчання в сучасному Університеті EPAM. далее …

Вітаймо команди УІПА, що пройшли у другий тур міжнародної олімпіади з програмування серед студентів – ICPC

За результатами першого туру міжнародної олімпіади з програмування International Collegiate Programming Contest (ICPC) у другий тур пройшли дві команди з УІПА:

Тренером команд є Купріянов Олександр. далее …

Запрошуємо на зустріч з представницею ІТ-компанії EPAM

У рамках співпраці між Українською інженерно-педагогічною академією та ІТ-компанією EPAM, 11 жовтня 2023 року о 13-00 відбудеться зустріч із Дариною Авраменко, Talent Development Specialist.

Запрошуємо здобувачів освіти та викладачів академії!
Зустріч відбудеться за посиланням https://meet.google.com/xwo-tpix-hxo