Участь представників кафедри у підсумковій конференції за проектом PAGOSTE

6-8 листопада у Віденьському університеті економіки та бізнесу (Австрія) відбулася міжнародна конференція “Професійна педагогічна освіта: між прагненнями та викликами”. Ця конференція підвела підсумки проекту Erasmus+ KA2 “Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні” (PAGOSTE), в якому Українська інженерно-педагогічна академія приймала участь протягом 2020 – 2024 років. Загалом на конференції було представлено 23 доповіді науковців і практиків з 5 країн.

Від кафедри ІТКіМ на конференції були присутні Купріянов Олександр та Бондаренко Тетяна. Колектив авторів з Тетяни Бондаренко, Олександра |Купріянова і Олени Коваленко презентували доповідь “Екосистема цифрових рішень для закладів профтехосвіти: приклад України і глобальні тренди”.

Наприкінці конференції учасники підвели підсумки роботи протягом чотирьох років та провели мозковий штурм  з напрямку подальшої співпраці у напрямку проєкту.