Зустріч з експертами НАЗЯВО щодо акредитації освітньо-професійної програми Професійна освіта (Цифрові технології)

5 жовтня 2023 року завідувач кафедри ІКТіМ, доктор фізико-математичних наук, професор Олеся Петрівна Нечуйвітер взяла участь у відкритій зустрічі з експертами НАЗЯВО щодо акредитації освітньо-професійної програми Професійна освіта (Цифрові технології), рівень магістр, в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка.

В своїй доповіді Олеся Петрівна підтримала освітньо-професійну програму, відмітила високий рівень підготовки випускниці кафедри ІКТіМ, гаранта програми, в.о. завідувача кафедри математики та цифрових технологій, доктора педагогічних наук, професора Олени Михайлівни Трифонової.

Олеся Петрівна також зауважила, що викладачі, які забезпечують освітній процес, Трифонова Олена Михайлівна, Щирбул Олександр Миколайович (випускник кафедри ІКТіМ), Садовий Микола Ілліч, Соменко Дмитро Вікторович, Пуляк Ольга Василівна проходили підвищення кваліфікації на базі кафедри ІКТіМ УІПА.