Успішний захист бакалаврів спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології»

Бакалаври денної форми навчання спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики 13 червня 2022 року успішно склали кваліфікаційний іспит. Випускників привітали голова екзаменаційної комісії, завідувачка кафедри вищої математики Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», доктор фізико-математичних наук Юлія Ігорівна Першина та гарант освітньої програми, директор Навчально-наукового харківського торговельно-економічного інституту УІПА, кандидат педагогічних наук Наталія Юріївна Олійник.

Вже дипломованих фахівців було запрошено завідувачкою кафедри ІКТіМ, доктором фізико-математичних наук Олесею Петрівною Нечуйвітер до подальшого навчання на кафедрі за освітнім ступенем «магістр».